Ultrabet Müşteri Hizmetlerinden Destek Alın

Her konuda, her zaman iletişime geçebileceğiniz müşteri hizmetleri bölümleri hazırlanmıştır. Site yönetimine ulaşabileceğiniz seçeneklerin arasında, elektronik posta adresleri, canlı destek uygulaması, Telegram gibi seçeneklerin bulunduğunu göreceksiniz. Ayrıca bu site kullanıcılara, sağlıklı, hızlı ve güvenli bilgi vermek amacıyla, sosyal medya hesaplarını ve bunun yanında SMS sistemini de kullanmaktadır.

Ultrabet Elektronik Posta İle İletişim

İletişim konusunda karşılıklı olarak kullanabileceğiniz seçenek, elektronik posta servisleri olarak hazırlanmıştır. Hem müşteri hizmetleri tarafından bildirim gönderilmesi, hem de kullanıcı tarafından müşteri hizmetlerine ulaşılması mümkündür. Bu kapsamda;

Genel konular ile birlikte, bilgi talepleri için [email protected] elektronik posta adresinin,

Müşteri destek hizmetleri için [email protected] elektronik posta adresinin,

Ortaklık ve bayilik işlemleri için [email protected] elektronik posta adresinin,

Her türlü reklam anlaşması için ise [email protected] elektronik posta adresinin,

Hazırlandığı görülmektedir. Buraya kullanıcılar tarafından başvuru yapılması mümkündür. Aynı şekilde ilgili departmanlar tarafından kullanıcılara, elektronik posta gönderilmesi mümkün olacaktır.

Ultrabet Canlı Destek

24 saat ultrabet destek şeklinde bir başlık ile karşınıza çıkan iletişim seçeneği, sitenin canlı destek uygulaması olacaktır. Bölüm, sürekli çevrimiçi olan müşteri hizmetleri temsilcilerine ulaşabilmeniz anlamına gelmektedir. İlgili departmanlar üzerinden seçim işlemini gerçekleştirmek sureti ile müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz. Türkçe kullanacaksınız. Ayrıca, görüşmeler konusunda, yazarak sohbet özelliğinde görüşme penceresini tercih edeceksiniz. Bu görüntülü ya da sesli sohbet özellikli bir görüşme seçeneği anlamına gelmemektedir. Sadece üye olan şahısların yararlanması mümkün duruma getirilmiştir.

Ultrabet Sosyal Medya Hesapları Ve SMS

Tüm sayılan seçeneklerin dışında, birde site yönetimi tarafından kullanılan bildirimler, duyurular, güncellemeler hakkında bilgi akışının sağlandığı seçenekler bulunmaktadır. Bunlar sosyal medya hesapları ve SMS olarak görülmektedir. Ya da şirket tarafından hazırlanmış farklı sosyal medya hesapları ve uygulamaları bulunmaktadır Bu seçenekler içerisinde, Instagram, Twitter, Facebook, Youtube gibi türlerin bulunduğunu göreceksiniz. Buralardan siteyi, site güncellemelerini, kampanyalarını, bildirimlerini, duyurularını sağlıklı bir şekilde takip edebilirsiniz. Birde müşteri hizmetlerine SMS aracılığı ile ulaşıldığı görülmektedir.

Aynı şekilde bilgi akışı 7/24 sağlanmaktadır. SMS, sistemde, üye olma aşamasında verilen cep telefon numarasının kullanılması mantığına dayanmaktadır. Yeni bir hesap açıldığında, bu bildirim seçeneğine ya da uygulamaya herkes zorunlu olarak katılacaktır. Tavsiyemiz özellikle yeni giriş adresini anında alma konusunda, SMS uygulamasına devam etmeniz olabilir. Ancak siz rahatsızlık ve benzer bir gerekçeye istinaden, bu sistem dışına çıkabilirsiniz. Sistemin dışına çıkmak yani engelleme işlemini yapmak istiyor iseniz, yalnızca canlı destek bölümüne ulaşın, müşteri hizmetlerinde bir talep oluşturmanız yeterli olacaktır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*